Szanowni Państwo,

oddajemy do Państwa rąk nowy portal internetowy poświęcony tematyce kresowej. Jest on przeznaczony dla tych wszystkich, dla których sprawy Kresów są wciąż ważne, dla tych którzy chcą słowem i myślą wspierać naszych Rodaków oraz dla tych, którzy mają pochodzenie kresowe i chcieliby podzielić się rodzinnymi wspomnieniami zamieszczając je w dziale „Kresowe historie”.

W naszym zamyśle ma to być portal wolnej myśli kresowej, współtworzony również przez Państwa. To portal opinii i komentarzy na każdy kresowy temat, dlatego prosimy o nadsyłanie nieodpłatnych tekstów, które w miarę możliwości będziemy tu zamieszczać.  Kresy Rzeczpospolitej to nasza wielka narodowa i kulturowa spuścizna, o której powinniśmy zawsze pamiętać, bo jest to naszym moralnym obowiązkiem wobec minionych, obecnych i przyszłych pokoleń rozsianych po kresowej ziemi.

Z pozdrowieniami,

Zespół redakcyjny

Uwaga: Redakcja mojekresy.pl zastrzega, że nadsyłane i publikowane przez Czytelników materiały nie zawsze są zbieżne z poglądami Redakcji. Za nadesłane teksty jak i komentarze pod nimi Redakcja mojekresy.pl nie ponosi odpowiedzialność.

Jednocześnie aby zachować kulturalny styl wypowiedzi Redakcja zastrzega, że nie będzie publikowała komentarzy wulgarnych i obraźliwych.