Polecamy film o wielkim patriocie Wileńszczyzny, prezesie Związku Polaków na Litwie oraz Akcji Wyborczej Polaków-Związku Chrześcijańskich Rodzin, europośle Waldemarze Tomaszewskim!

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Wielki zwykły człowiek – Waldemar Tomaszewski.

Fot. europarl.europa.eu

https://www.facebook.com/100070352760026/videos/1645226579628505

 

  1. Podobnie jak wielu wyborców, szanuję i cenię Waldemara Tomaszewskiego za postawę i poglądy. Nigdy przez tyle długich lat politycznej aktywności nie zawiódł naszych oczekiwań. Zawsze po stronie prawdy, wiary, rodziny, tradycji, polskości.

  2. Na Wileńszczyźnie nie ma drugiego równie charyzmatycznego i popularnego polityka, co pokazywały choćby wyniki wyborów prezydenckich w 2009, 2014 i 2019 roku, gdy W.Tomaszewski zdecydowanie wygrywał ze wszystkimi, także urzędującymi prezydentami. Teraz także życzę liderowi polskiej społeczności wyborczego sukcesu.

  3. Życzę p. Tomaszewskiemu, Polakom na Litwie – sukcesu w wyborach do PE! Wilniucy zasługują by mieć swojego przedstawiciela w Brukseli.

  4. Wszystkiego najlepszego Rodakom w Wilnie i na Wileńszczyźnie.
    Udanych wyborów do PE i zwycięstwa!

  5. Gratulacje! Wielkie słowa uznania i podziękowania dla pana Waldemara Tomaszewskiego za jego działalność na rzecz Polaków i Wileńszczyzny, na rzecz polskich Kresów, na rzecz polskości!

Comments are closed.