0bdf3414a75ebe70b201ed7178358d7a_XLPodczas wczorajszej (24.08) konferencji prasowej zaprezentowano nowe logo Akcji Wyborczej Polaków na Litwie – Związku Chrześcijańskich Rodzin. Jest to kolejna zmiana, jaka zaszła w organizacji w ostatnim czasie.

Głównymi elementami nowego znaku rozpoznawczego partii są obraz rodziny i kształt ryby – symbolu chrześcijaństwa. „Znak ryby od początku był symbolem chrześcijaństwa, w tamtych czasach chrześcijanie byli prześladowani, znak również nie był dobrze przyjęty. Upłynęło wiele lat i dzisiaj, niestety, czasami słyszymy o podobnych problemach. Chrześcijanie są prześladowani, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie, ale również w UE chrześcijaństwo przeżywa niełatwe czasy. Ten znak jednoczy wszystkich chrześcijan, nawet tych, którzy chrześcijanami nie są, bowiem chrześcijaństwo się szerzy, zwłaszcza w Azji Wschodniej. Kolory również mają określone znaczenie. Czerwień jest kolorem spokoju, stabilności, a barwy niebieskie są barwami maryjnymi i są szeroko stosowane przez chrześcijan” – tłumaczył przewodniczący AWPL-ZChR poseł do PE Waldemar Tomaszewski.

informacja własna

0bdf3414a75ebe70b201ed7178358d7a_XL

  1. Z tymi wartościami Wilniukom zawsze był po drodze. Teraz poszerzyli nazwę o człon jednoznacznie chrześcijański i dodali wymowne logo, które nie zostawia złudzeń, że to partia budująca na chrześcijańskim i rodzinnym fundamencie. Moim zdaniem to strzał w przysłowiową ” dziesiątkę”.

  2. Fantastyczne połączenie: ryba-znak chrześcijaństwa i rodzina – ta prawdziwa. Wychodzi chrześcijańska rodzina.
    Super dopasowanie i chyba jako jedyna partia ma dopasowane logo do nazwy i wyznawanych wartości.

Zostaw wiadomość

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć tagi i atrybuty HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>